Intensivpflege hanau
Yazar Net

125 Dolar Değerinde Meizu M3 Note, İlk On Dakikada 100 Bin Adet Sattı!

Meizu’nun geride bıraktığımız haftalar içerisinde tanıtımı yaptığı Meiuzu M3 Note, Sadece on dakika içerisinde yüz bin adet satış rakamına ulaşmayı başaran firmalardan oldu. Xiaomi ile Meizu, Telefon konusunda bu işin hakkını veren üretici firmalardan olduğunu açıklayabiliriz. Türkiye sınırları içerisinde Meizu firmasına karşı oldukça olumlu tepkilerin olduğunu duyabiliyoruz. Böylesine yüksek özelliklere ve hoş bir tasarımı üzerinde barınan cihazlarını oldukça uygun fiyatlara satarak her bütçeden kullanıcıya sahip olmayı başarıyor.

meizu-pro-6-mini-teknik-ozellikler-fiyat-420x215[1]

Geride bırakılan haf içerisinde, Yaklaşık olarak 125 ve 154 Dolar etiket fiyatlarıyla satışa çıkartılan telefon, Toplamda on dakika içerisinde yüz binden fazla sipariş almayı başardı. Meizu’nun geliştirmiş olduğu cihazdan oldukça beklentisi yüksek olan firmanın, Bu yıl içerisinde on milyon adet satış gerçekleştirmek istediklerini açıklamalarda vurguladı.

Firmanın amiral gemisi olarak açıklanan ve fiyat Aralığının 500 ila 1000 dolar arasında değişiklik gösteren telefonlar için Meizu ürünlerinde mükemmel alternatiflerin olduğun vurgulayabiliriz. Muhtemel olarak 1.000 TL değerinde Türkiye’de satışa çıkılmasını tahmin ettiğimiz Meizu M3 Note’un özelliklerini sizlerle paylaşalım.

2.5D kavisli, 1920 x 1080 çözünürlüğünde ki 5.5 INÇ ekrana sahip olan telefonda işlemci olarak 1.8GHz hızında sekiz çekirdekli MediaTek Helio P10 işlemci kullanılmış. GPU alanında ise Mali T860 modeline yer verilmiş. RAM konusunda ise 2GB ve 3GB versiyonları bulunan üründe 16GB ve 32GB gibi hafıza alternatifleri sunuluyor. İşletim sistemi olarak Android’in 5.1 Lollipop versiyonu fabrika çıkışlı olarak gelen telefonda 13/5MP arka ve ön kamera, 4G LTE, 4.100 mAh gücünde batarya özellikleri bulunuyor.

214156[1]

Meizu’nun Türkiye sınırları içerisinde sadece bir tane satıcısı bulunuyor. Firma yapmış olduğu anlaşmaları daha güvenilir ve daha sağlıklı hale getirirse ürünlerin haberdarlığından çok kişinin bilgi sahibi olacağını düşünüyorum. Genellikle dolar değerlerine göre değişkenlik gösteren ürünlerin üzerine KDV ve bir takım hesaplamalar dahil edildiğinde 200 Dolar’lık ürün 1.500 TL ‘ye kadar çıkış yapabiliyor. Büyük ihtimalle Meizu’nun da Türkiye fiyatı yükselişe geçecek.

Yorum Bırakın