Yazar Net

Bulut Depolamaya Yer Vermeden Dosya Paylaşmanın Alternatif Yolları!

Dosya paylaşımı konusunda birden fazla farklı yöntemin olmasına rağmen, Zaman konusunda çok fazla başarısız olduğunu görebiliyoruz. Daha hızlı ve pratik bir şekilde dosya paylaşımında bulunmak için kullanabileceğimiz servisleri bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz.

REEP.IO
Geliştirilen ara yüzü ile sürükle – bırak yöntemi ile paylaşmak istediğiniz dosyayı rahatlıkla yükleyebilirsiniz. REEP.IO sericisinde, Yüklemesi yapılan her bir dosya için yeni bir URL yapısı oluşturuluyor bu bağlantıya erişim sağlayan kişiler dosyaları rahatlıkla indirebiliyor.

JustBeamIT
Bir önceki maddede ki internet sitesinden olan REEP.IO ile benzer bir şekilde görev yapan JustBeamIT servisinde dosyanın seçimini yapıp yüklendikten hemen sonra URL’yi alıcı tarafına başlayarak transferi kolay bir şekilde yapmanıza yardımcı oluyor.

FileSender
REEP.IO
ve JustBeamIT ile birlikte üçüncü ve son uçtan uca iletişim servislerinden olan FileSender ile birlikte kod üretimi gerçekleştirerek transfer işlemini yapabiliriniz. Alıcı sizinle bağlantı kurmak adına web sitesi üzerinde iki ilgili bölüme kodu girmesi gerekiyor böylece bağlantı kurulduktan hemen sonra indirmek istediğiniz dosyanın seçimini yapıyorsunuz böylece indirme işlemi başlamış oluyor.

UploadFiles
Üyelik kaydına hiçbir şekilde ihtiyaç duymadan oldukça kolay ve ücretsiz bir şekilde dosya paylaşım imkanı tanıyan UploadFiles, Uçtan uca servisinden yararlanmak isteyen kullanıcıları için alternatif türden olabilir.

FileSharing24
Oldukça hızlı ve tek seferlik bir transfer için kullanımını yapabileceğiniz en iyi servislerden olan FileSharing24 ile birlikte yüklemesini gerçekleştirdiğiniz dosyayı URL yada e-Posta yolu üzerinden kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

Yorum Bırakın