Intensivpflege hanau
Yazar Net

Diriliş Ertuğrul 22. Bölüm Fragmanı

Merhabalar,

13.05.2015 tarihinde TRT 1 Ekranlarında 21. Bölümü yayınlanan Diriliş ” Ertuğrul “ dizisinin 22. Bölümü Fragmanı daha yayınlanmadı, 22. Bölüm 20 Mayıs 2015 tarihinde izleyicileriyle buluşacak .

Dirilis-21-bolum

Diriliş Ertuğrul 21. Bölümde Neler Yaşandı ?
Halime ve Ertuğrul’un birlikteliği için yol açılır. Gökçe’nin olgun tavrıyla, Süleyman Şah Ertuğrul’a vasiyet etmiş olduğu Gökçe ile evlenmesi isteğinden vazgeçer. Artık iki aşık için vuslat bitmek üzeredir. Ne var ki, Haçlı ordusu için hazırlık yapan tapınakçılar, Yiğit’i kaçırırlar. Kaçırma vakasının peşinde Kurdoğlu’nun hainliği vardır. Ertuğrul, İsodora’dan, Yiğit’in Kardinal Tomas ile Konstantiniyye’ye gönderileceğini öğrenir. Alplarıyla yola düşerler. Oysa bu doğru değildir. Doğru olmadığı benzer biçimde, Ertuğrul ve Alplarını yakalamak için Üstad Petruccio Manzini’nin bir tuzağıdır. Ertuğrul ve Alpları tuzağa düşerler. Vuruşarak kaçmayı muvaffakiyetrlar. Ne var ki, atları yoktur. Uzağa gitmeleri olası değildir. Ormanda, Üstad’ın tapınak Şövalyeleri peşlerinde olmasına rağmen vuruşarak kaçma yoluna gider. Ne var ki, yaralı olan Bamsı daha çok dayanamaz ve dünyaya gelen ile beraber yakalanır. Ertuğrul da onlar için teslim olmak zorunda kalacaktır. Üstad, Ertuğrul ve Alplarını öldürmek yerine eziyet edip onlardan İbn Arabi’nin sandığının yerini öğrenmeye karar verir. Ertuğrul ve Alpları için yolun sonu karanlıktır.Aynı karanlık obada da vardır. Kurdoğlu, satın aldığı beyler ve Alplarla obada kimsenin beklemediği bir anda darbe yapmıştır. Süleyman Şah’ı ailesi ile Deli Demir ve kızını hapseder. İleride başına bela olmaması için onlar ile ilgili idam kararı almak ister. Ne var ki toyda buna izin vermez beyler. Kurdoğlu sürgün kararı aldırır. Kurdoğlu’nun planı, yolda kendine yakın olan Alplara ve Turgut’a onları katlettirmektir.

Diriliş Ertuğrul 22. Bölüm Fragmanı

22. Bölüm fragmanı daha yayınlanmadı, yayınlandığı itibariyle yazarnet.com sayfasında sizlerin karşısında bulunacaktır..

Yorum Bırakın