Yazar Net

FACE TİME

Telefonların ilk çıktıkları günlerden itibaren iletişim konusunda kendini sürekli güncelleyen teknolojik cihazlar günümüzde mesafeleri ortadan kaldırır hale gelmişlerdir. İletişim ilk başladığı nokta alo kelimesi olduğu kabul edilecek olursa şuan gelinen nokta ile aradaki uçurumlar gözden kaçmamaktadır. Çok daha kaliteli iletişim imkânları ile günümüzde uzak kavramı şekil değiştirmiş, akıllı cihazlar yüksek kapasiteli uygulamalar sayesinde ulaşılamazlık olayı ortadan kalkmıştır.

Face time bir apple uygulaması olarak daha çok ıphone, ıpad ve mac bilgisayarlar arasında kullanılan bir görüntülü konuşma programıdır. Sağladığı görüntülü konuşma kalitesi ile iletişim alanında farklı boyutlar oluşturan uygulama çok pratik kullanıma sahiptir. Face time uygulaması720 p görüntü desteği ile sevdiklerinizle konuşurken onları yanınızda hissedecek, online olduğunuz her ortamda ücretsiz görüntülü konuşma imkanı sunacaktır.

Uygulamada profilinizi uygun hale getirdiğinizde kişi listenizdekiler sesli çaldırmalar yaparak size ulaşabilecek ve anında görüntülü sohbet etme imkânınız olabilecektir.

Face time İndir

Yorum Bırakın