Intensivpflege hanau
Yazar Net

Facebook Hesabım Kapandı ? Ne Yapmalıyım

Kapatılan Facebook hesabı açılır m? Açılırsa bu iyi mi olur? Bu konulardan pek çok dostumızın muzdarip bulunmuş bulunduğunu biliyoruz ve çünkü bu mevzuya değinmeye karar verdik. Öncelikle endişe etmenize gerek yok çünkü kapanan Facebook hesapları geri açılabiliyor. Facebook hesabımnızı kendiniz de kapatsanız, başka sebeplerle de kapansa fark etmez.

Facebook hesabını yine aktifleştirmek için iki yolunuz bulunuyor. Bunlardan birincisi (disabled@Facebook.Com) adresine mail atıp hesabın yeniden açılması için data vermeniz gerekiyor. İngilizce yazmanız gerektiği için Google Translate kullanmanızı öneriyoruz. Rahat cümlelerle ne zaman kapatılmış olduğunı ve yeniden açılmasını istediğinizi yazın ve çeviri neticenini mail atın.

Bir öteki kapatılan Facebook hesabını yeniden açma yolu ise (https://www.facebook.Com/help/contact/260749603972907) adresine girmek ve formdakiilgili alanları doldurmaktır. Tüm bu işlemleri yapmış olduktan ondan sonra 1-2 gün içerisinde Facebook hesabınızın yine aktifleşmesi gerekmektedir. Eğer hesabınız gene açılmazsa gönderdiğiniz bilgilerde eksiklik vardır yada hata vardır.

Yorum Bırakın