Yazar Net

HOTSPOT SHİELD 3,42

İnternet özellikle son yıllarda artan imkânları ile çok geniş bir sanal alan olmuştur. Güvenlik ise bu sanal ortamların en önemli problemleri arasında yer almaktadır. Hotspot shield 3,42 bu alanda çok güçlü özelliklere sahip bir koruma kalkanı oluşturmakta ip adresinizi görünmez kılarak online ortamlarda anonim olarak dolaşmanız için fırsatlar sunmuş olabilecektir.

Yazılımın ana özellikleri arasında güçlü şifreleme özellikleri yer almakta kişisel verileriniz internette dolaşırken güvenli kalkanlarla koruma altına alınmaktadır. İnternet güvenliği kategorisi altında bulunan Hotspot shield 3,42 güvenlik yazılımı kişisel verilerinizi bütün sanal ortamlarda farklı programlar kullanan hackerlere karşı üst düzey performanslarla koruyabilecektir.

Yasaklı ve engellenmiş sitelere de farklı herhangi bir ek yazılımı ihtiyaç duymadan bu yazılım sayesinde özgürce erişebilme imkânının yanında veri hırsızlığını her türlü ortamda engelleyebilmesi özelliği ile de güvenlik adına çok önemli işlevleri bulunan bir program olmaktadır.

Hotspot shield İndir

Yorum Bırakın