Intensivpflege hanau
Yazar Net

İmkansız Kare Oyunu ( Android )

Merhabalar,

Sizlere bugün içinde çıkan, oldukça popüler bir uygulamayı tanıtmak istiyorum aşırı bağımlılık yapan ve reflekslerinizi kuvvetleştiren bir oyun olduğu için çok sevildi ve oyun oynama rekoru kırdı.

Oyunun ismi ” İmkansız Kare

Oyunun kısa bir açıklamasını şimdiden yapalım daha gelişmişini aşağıda sizlere detayını sunacağız, yukarıdan aşağıya doğru inen topları karedeki renkler ile doğru eşleştirmenin sonucunda rekor yaparak, rekorunuzu geçmeye çalışacaksınız..

İmkansız Kare Oyununu İndir

play-tanitim-1

 

Evet, oyunda yukarıdan aşağıya doğru akan renkli toplar aşağıdaki kare kutucuktaki renkler ile eşleştirerek, en büyük rekora siz sahip olun rekorunuz ne kadar yüksek olursa geçilmesi o kadar zor ve imkansız olur.

 

 

play-tanitim2

Reflekslerinize iyi gelecek bu oyun ! 🙂 sizler için tasarlanmış ve sadeliğe ön planda tutan bu oyun sizlerin reflekslerinizi geliştirmemizde oldukça yararlı bir oyundur bu oyun İnternet Bağlantısı gereksinimde gerektirmiyor !

 

 

 

 

play-tanitim-2

Görünüme asla aldanmayın, gerçekten çok ama çok zor bir oyundur, dış görünüş değil iç görünüşü güzeldir 🙂 bağımlılık derecesinde çok güzel bir oyundur sizi zorlayacak !!!

 

Oyun Videosu

 

indir-buton

 

Yorum Bırakın