Intensivpflege hanau
Yazar Net

Instagram’da Hikayelere Yeni Özellik!

Devrin getirdiği yeniliklerden birisi de yeni doğan sosyal medyalar ve artan kullanım oranları oldu.Bunu gözardı etmeyen geliştiricek artık Instagram deneyiminizi tamamıyla bambaşka hale getirmeyi hedefliyor.Peki bu yeni instagram Hikayeler fonksiyonu işletmeler amacıyla beraberinde hangi özellikle getiriyor?100 milyondan fazla kullanıcı tarafından kullanılan Instagram Story özelliği bugün farklı bir şekilde karşımıza çıkıyor.

Artık hikayelerde bağlantı adresi verebileceksiniz. Instagram’da linkleri yorumda paylaşmak mümkün değildi. Ancak yeni özellik Instagram Hikayelerde internet tarayıcısına yönlendiriyor. Tek yapmanız gereken şey sayfayı yukarı kaydırmak. Bu hareketi yapınca Instagram’dan ayrılıp kullanıcının eklemiş olduğu sayfaya yönlendiriliyorsunuz. Bu sayede artık takip ettiğiniz bloggerların sayfalarına hızlı bir şekilde ulaşabilir yahut işletme internet sayfalarına anında ulaşabilirsiniz.

Her geçen gün büyüyen hikayeler özelliğine ne yazık ki reklam da geliyor. Yani artık hikayalerde reklamlara yer verilecek. Hikayelerden direkt olarak link alma ve direkt olarak mesaj gönderme ile firmalarla iletişim kurabileceksiniz.

Yorum Bırakın