Intensivpflege hanau
Yazar Net

iOS 7 İçin Nefesler Tutuldu!

iPhone için gelicek olan yeni sürüm telefonun arayüzünü ve tüm özellikleri değiştirmekle kalmayıp tasarımı ve renkleri ile muhteşem bir hale geliyor. iOS 7 Beta 6 sürüme kadar gelinmiş durumda iPhone 5c ve iPhone  5s ile birlikte sanıyorumki iOS 7 de kullanıma sunulucaktır. Bu sürüm iPhone 4 – 4s – 5 – 5c -5s modelleri ile uyumlu olucaktır.

 

Öncelikle sizlere menüden bir resim sunmak istiyorum. Çok hoş ve soft bir tasarımı var ve ikonların tamamı değişmiş durumda!

Mail Kutusu- Mesajlar – Hava Durumu bölümleri de yine gözü çok yormayan muhteşem bir tasarıma sahip! Reklam filmini izlerseniz hava durumu kısmında görsellerin daha güzel hale getirildiğini de görebilirsiniz.

Ortadaki tuşa iki kere tıkladığımızda karşımıza gelen müzik oynatma kısmıda yine daha rahat bir kullanımla beraber telefona hoş bir hava katmış ve bu kısım üstten indirdiğimin kısım gibi alttan aynı şekilde çıkıyor.

Yeni kilit açma kısmıda gayet güzel düşünülmüş ve eski şeklin göze pek fazla hoş gelmediğini kullanıcıya farkettirmiş oldu. Geliştiricelirin sürekli üzerinde çalıştığı bu yeni sürümü iPhone severlerin çok beğeneceğine eminim.

Untitlesssd-1

İnternete sızan bir bilgiye göre 10 Eylülde kullanıcıya sunulacak olan bu sürümün size anlatamayacağım kadar çok özelliği var. Bu özellikler beni Samsung GALAXY S4 ile iPhone 5 arasında bırakmıştı ve doğrusunu isterseniz iPhone 5 ‘ i seçme sebebim yalnızca iOS 7 sürümü oldu.

3 Yorum Mevcut