Yazar Net
Kalite Belgelendirme Desteği

Kalite Belgelendirme Desteği

Günümüzde hizmet veren, kalite belirleme merkezi, eğitim ve danışmanlık firması olarak hizmet verirken, genel olarak aşağıda yer alan hizmetleri kişilere sunmaktadır.

Bu merkezin asıl amacı; belgelendirme yapmak isteyen müşterilerin, tarafsız bir şekilde bu belgelere sahip olmalarını sağlamaktır. Bunu başarmak için ise, ihtiyaç duyula yeterlilik ve özellikler, kendi meslek alanlarında yeterli birikime sahip olan personeller dahilinde mevcut olması gerekiyor.  Kişilere yeterlilik kazandırmak, işletme ve kişi açısından avantaj ortamı oluşturmak, rekabet piyasasında bir adım önde bulunmalarını sağlamak ve yeni müşteri kitlesi oluşturmak konusunda kolaylık sağlamak adına, kalite belgelendirme desteği verilmektedir.

Genel olarak; ISO 9001, ISO 14001, ISO 18001, ISO 22000 şeklinde belgelendirme ve bunların yanı sıra, asansör muayene teknik kontrol hizmeti de sunulmaktadır.

Hizmet ve performans yönetimi

Bahsetmekte olduğumuz, kalite belgelendirme desteği dahilinde, artık performans ve hizmet yönetimi yapabileceksiniz. Böylelikle ürün ve hizmetlerin sürekli olarak gelişimi sağlanarak, verimli bir çalışma ön plana çıkartılacaktır. Liderlik, yönetim anlayışı, dokümantasyonlarda azalma, müşteri memnuniyet standartlarını artırmak gibi avantajları da bulunuyor. Eğitim etkinliklerinin değerlendirilmesi ve ölçülen hedeflerin de korunması adına doğru bir adım olacaktır. Danışman firma ile iletişime geçerek, eğitim merkezinde verilen eğitim fiyatları ve belgelendirme süreçlerine de ulaşabilirsiniz.

Sürekli iyileştirme

Alınacak bu destek ile sürekli olarak değişim ve iyileştirmeye açık olmak, çalışmaların daha verimli olmasını sağlayacaktır. Karar vermede ise gerçekçi yaklaşımlar kullanılarak, etkili kararlar artık analizler dahilinde verilecektir.

Yorum Bırakın