Yazar Net

Likit Metal Gövdesiyle Dayanıklı Telefon: iMan Victor Tanıtıldı!

Likit Metal tasarım gövdesiyle birlikte hem görsel açıdan hem de dayanıklılık açısından da başarılı olan iMan Victor ismine sahip olan telefon tanıtıma çıktı. Bu zamana kadar ağırlıklı olarak Çin kökenli akıllı telefon üreticilerinden daha çok Apple veya Samsung gibi farklı markalara benzer tasarımlarla karşımıza çıkmış olduğu için eleştirilse bile, Esasında Çin sınırlarında da oldukça başarılı bir şekilde tasarımlar yapan üreticiler bulunuyor. Fakat bu yazımızda sizlere vereceğimiz iMan Vector çok daha farklı durumda.

Çok daha öncesinde adını hiçbir şekilde duymadığımız iMan ismine sahip Çin kökenli menşeili üretici, iMan Victor adına sahip olan cihazın ürünün piyasaya çıkartmadan öncesinde kendisinden söz ettirmeyi başarmış durumda. iMan Vector isimli cihazın en önemli olan özelliği hem lüks, dayanıklı ve şık tasarımıyla olmasın uygun fiyatlı bir cihaz olarak karşımıza çıkıyor olması.

Daha çok Likit Metal gövde yapısına sahip olan iMan Victor, Tasarımıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Bunun dışında Likit Metalin standart olarak alüminyum veya metal kasalara göre çok daha farklı göstermiş olduğu dayanıklılığı içerisinde bir adım daha önce çıkan cihaz, Klasik olarak akıllı telefonlara göre daha da dayanıklı durumda.

b37621bf4c894353b9e8c5be259862c21

Geliştirilen Cihazın Teknik Özellikleri Neler?

Günümüzde çıkan her cihaz da olduğu gibi IP67 sertifikasına sahip su ve toza karşı dayanıklılık gösteren iMac Victor, Tasarım açısından da başarılı bir seviyede olsa bile orta seviye bir cihaz olduğunun altını çizebiliyoruz. Cihazın gücünü MediaTek’in Helio P10 işlemcisinden sağlıyor, 3GB RAM ve 32GB depolama alanı sağlıyor. Bunların dışından da 5” ekrana sahip olan cihazın en arka kısmında bir parmak izi okuyucusuna sahip oluyor.  İnternet ortamında dolaşan açıklamalara göre 249 Dolar fiyat ile Çin pazarında ki yerini alacak.

http://www.webtekno.com/karsinizda-likit-metal-govdesiyle-hem-sik-hem-dayanikli-telefon-iman-victor-h20022.html?ckattempt=1

Yorum Bırakın