Yazar Net

MSN WEATHER

Anlık hava durumu tahmini, neredeyse tüm insanların ihtiyaç duyduğu, gün gün ya da dönem dönem bakılma gereği hissedilen, neredeyse giyilecek kıyafetlerden taşınacak eşyalara kadar çoğu ayrıntının temelini oluşturan bir hizmeti simgeliyor. MSN Weather ise, bu alandaki doğru tahminlerin kullanıcılar ile buluşması için, bu hizmeti alan herkese anlık ve gelecekteki tahmini hava şartlarını oldukça detaylı bir biçimde raporlamayı vaad ediyor.

MSN Weather, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlar için, gayet başarılı bir hava durumu tahmini uygulamasıdır.

Günlük hayatın ya da seyahatlarin planının yapılması sırasında ciddi anlamda önem taşıyan hava durumu şartlarını öğrenme gereksinimi, MSN Hava Durumu uygulaması ile çok daha rahat bir hale geliyor. Android işlerim sistemli akıllı telefon ve tabletlere uyumlu olarak piyasada yer alan bu uygulama, kullanıcılarına çok ayrıntılı bir şekilde ister saatlik olarak, ister günlük olarak, ister ise 10 günlük olarak hava tahminlerini sunabiliyor. Özellikle hava durumu programları ve uygulamaları için oldukça önemli olan tutarlılık ve gerçeğe yakınlık ilkeleri, bu uygulama ile tam manasıyla karşılanıyor.

MSN Weather uygulaması, yalnızca hava sıcaklığı bilgisi vermekle kalmıyor; aynı zamanda rüzgar durumu, görüş mesafesi, havadaki nem oranı, barometre ölçümü, yoğuşma noktası gibi oldukça

ayrıntılı bilgileri de bünyesinde sağlıyor ve kullanıcılarının beğenisine sunuyor. Tüm bu özelliklere ek olarak, güneşin doğuş ve batış zamanlarının da net bir biçimde ifade ediliyor olması, uygulamayı çekici yapan özelliklerden biri durumuna geliyor.

MSN Weather, dinamik haritası ile harita üzerinde istenilen yerlerin özelliklerini de çoklu olarak verebiliyor. Bu şekilde hava durumunun ya da yağış ihtimalinin öğrenilmek istenildiği noktalara harita yardımı ile ulaşılabilirken, aynı zamanda çeşitli şehirlerin seçilmesi ve hafızaya alınması ile bu noktalardaki hava durumu bilgilerinin de istenilen her an elde edilmesi kolaylaşmış oluyor.

 

MSN Weather İndir

Yorum Bırakın