Intensivpflege hanau
Yazar Net

Periscope Hızla Büyüyor, 10 Günde 1 Milyon Kullanıcı…

Merhaba,

Son zamanlarda Twitter tarafından satın alınıp yayınlandıktan sonra oldukça ilgi gören Periscope, uygulaması beklenti başarısıyla oldukça dikkat çekmeyi başardı. Twitter üzerinden canlı yayın yapmaya yarayan Periscope uygulaması büyük beğeni kazandı.

periscope-3

10 Günde 1 MİLYON Kullanıcı

Hızla gelişen canlı yayın yapma uygulaması Periscope, kısa süre önce yayınladıktan sonra yeni haberler gelmeye başladı gelen istatistiklere göre tam 10 günde 1 milyon kullanıcı tarafından indirilen uygulama sevildiği anlamına gelmektedir

Uygulama yayınladığı gün zaten bir kaç sabah haberi sunan kanallar Periscope ile öğrenci evine bağlanmıştı.. ( RTÜRK Pas GEÇEREK 🙂 )

periscope-2

Twitter Hala ZARARDA !

Uygulaması hızla indirilen ve gelişen Periscope, hala yatırımcısı ve sahibi olan Twitter hiç bir şey kazandırmamakla beraber Twitter gerilemeye başladı 2015 Yılının ilk çeyreği itibariyle, kesin olmayan söylentilere göre %6 zararda olduğu söylenmekte.

Periscope uygulamasının Twitter şuan gelir sağlaması için erken ancak ilerleyen dönemde Periscope’nin Twitter durumunu tekrar yükseltebilir, gelirlerini arttırabilir.

periscope

Yorum Bırakın