Yazar Net

Recover My Files

Günlük hayat içinde, yanlışlıkla yaptığımız işlerden biri de, bilgisayarlarımızdaki verileri ya da çeşitli dosyaları silmemizdir. Kimi zaman geri dönüşüm kutusuna taşıyarak yaptığımız, ve daha sonradan tamamen yok olmasına seyirci kaldığımız dosyalarımız, bazen de Shift + Delete gibi kalıcı silinmelere kurban gidebilmektedir. Bu tür sorunların akabinde doğacak büyük problemleri önlemek için ise, profesyonel bir program kullanmak oldukça akıllıca olacaktır; Recover My Files!

Her türlü silinmiş olan doküman, fotoğraf, video ve e-postayı silindiği yerden bulup çıkaran bu program, aynı zamanda sizin silmediğiniz; ancak format sırasında yedeklenmeyen dosyalarınızı da gün yüzüne çıkarmayı başarmaktadır.

Kullandığınız sabit diskten kaynaklanan bir hata ya da problem sebebi ile silinen tüm dosyalarınızı ve verilerinizi rahatlıkla kurtarabilmek de bu program sayesinde mümkün olmaktadır.

Programın kullanımı ise oldukça basit. Öncelikle, hangi diskte kurtarma yapacağınıza karar veriyorsunuz. Ardından, söz konusu sabit diski seçerek tarama işlemini başlatıyorsunuz. Çok hızlı

gerçekleşen bu tarama işlemi, size bir liste sunuyor. Bu listeden ise, istediğiniz tüm dosyaları seçerek kurtarma işleminizi yapabiliyorsunuz.

Programın kullanımı ise, tüm kullanıcıların rahatlıkla anlayabileceği ve kolaylıkla işlemlerini gerçekleştirebileceği tarzda olmaktadır. Bu şekilde, hem sonuç odaklı, hem de pratik bir ara yüz kullanımı mümkündür.

Tarama işlemi sonrası ortaya çıkan kurtarılacaklar listesini, bir metin belgesi olarak ayrı bir dosyada tutmanız ve buna göre zaman içinde tekrar tekrar kurtarma işlemi yapmanız da olasıdır. Yani, geçen zaman içinde söz konusu listeyi kontrol ederek, bu listeden hangi dosyalara ihtiyacınız olup olmadığını denetleyebilmektesiniz.

Programın tüm özelliklerinden yararlanabilmek ve tüm dosyalarınızı kurtarabilecek yetkinliklere hükmedebilmek niyetinde iseniz, programın tam sürümünü edinmeniz, bütün özelliklerine ve modüllerine erişebilmeniz gerekmektedir.

Recover My Files İndir

Yorum Bırakın