Yazar Net

Samsung Üzerinde Çalıştığı Yeni Akıllı Saati Gear S3’ün Tanıtımını Yaptı!

Güney Kore kökenli teknoloji devi Samsung, Gün içerisinde Berlin’de düzenlenen IFA 2016 kapsamı içerisinde yeni akıllı saati olan Gear S3’ün tanıtımını yaptı. Samsung, Galaxy Note 7 ile oldukça uzun bir zaman diliminden bu yana gündemdeydi hatta yaşamış olduğu şarj sırasında cihazların patlamasıyla kullanıcıların güvenini sarsmıştı.  Firma gündemi değiştirmek adına IFA 2016 fuarında Gear S3’ün tanıtımı gerçekleştirdi. Bugün ilk basın günü olarak Berlin’de başlayan IFA 2016 fuarında basın mensuplarına sunulan Gear S3, Bir önceki modeline göre çok daha fazla kaba durmasına rağmen oldukça şık bir tasarım ile kullanıcıların karşısına klasik bir saat tasarımı ile çıkıyor.

Gear S3’ün Çalışması için Ekstra Bir Telefona İhtiyaç Yok!

Samsung’un daha önce Galaxy Note 7 cihazında oldukça ciddi Araştırma Geliştirme çalışmaları sonucunda tüketicilerinin isteklerine karşı net bir cevap veren Samsung, Gear S3 modeli ile birlikte kullanıcılarına akıllı telefonlarına olan bağlantısını büyük oranda azaltarak oldukça önemli işlerini tek bir hamle ile pratik ve akıllı telefona ihtiyaç duymadan saat üzerinden yapmasına yardımcı oluyor.

SamsungGearS2Review19-970-80[1]

Bunun dışında geliştirilen Gear S3’ün LTE destekli modeli de piyasaya çıkmak için hazırlanıyor. LTE destekli model ile birlikte Gear S3 kullanıcıların telefon özelliklerini de Gear S3 üzerinden rahatlıkla sağlayabiliyor. Harici olarak çalışmasının dışında Samsung’un üzerinde çalışmış olduğu yeni akıllı saati olan Gear S3, Gear S2 gibi IP – 68 Suya ve Toza Karşı Dayanıklılık özelliğini üzerinde taşırken aynı zamanda askeri koşullara ve soğuğa karşı büyük bir oranla dayanıklılık sağlayabiliyor. Ürünün çıkış tarihinden bahsedecek olursak tahmini olarak Samsung’un yeni Gear S3’ü bu yıl sonuna kadar raflarda yerini alacak.

Yorum Bırakın