Yazar Net

Samsung’un Yeni Galaxyy Note 7 Cihazının Resmi Kılıf Tasarımı Ortaya Çıktı!

İngiltere kökenli bir üretici olan Olixar’ın satışa çıkartmış olduğu kılıflar, Galaxy Note 7’nin atarımı ile ilgili olarak tüm detayları öğrenmemize yardımcı olur. Samsung firmasının yaklaşık olarak 2 Ağustos 2016 tarihinde kullanıcıların huzuruna çıkartacağı yeni telefonu Galaxy Note 7’nin hangi özellikler ile karşımıza geleceğini daha önce öğrenmiştik. Hatta bu bilgilerin doğruluğu da oldukça başarılı kaynaklardan geliyordu.

Konuyla ilgili son olarak Rus analist Murtazin, Geliştirilen ürünün bataryasının kesin olduğu hakkında bir sosyal medyada durum paylamıştı. Sıra, Kullanıcıların en çok merak etmiş olduğu tasarım kısmına geldi. Çok ilginç olmasıyla birlikte tanıtıldığı günden bu yanan Galay Note 7 hakkında çok fazla konsept çalışması göremedik. Galaxy Note 7’nin Galaxy Note 5 modelinden çok daha farklı bir tasarım ile karşımıza gelmeyeceği yönünde olduğunu söyleyebiliriz. İngiltere kökenli bir üretici Olixar’ın Galaxy Note 7 için üretimini yaptığı kılıf ile tasarım konusunda bilinmeyenleri açıklamış oldu.

Kılıfa yakından baktığımızda, Galaxy Note 7’nin arka tarafından kamerasının bulunduğu kısmının bir diğer farklı modellere göre çok daha değişik hatlara sahip olduğunu görebiliyoruz. Köşelere uygulanan oval geçişler standart olarak tasarımlarda ki kullanılmış.

Kılıflardan bahsedecek olursak Olixar, Üretime çıkan bu kılıflar için yaklaşık 20 Dolar değerinde bir fiyat etiketi belirlemiş. Deri veya karbon bir malzeme ile kullanılacak üretimi yapılan kılıflardan yola çıkarak Note 7’nin oldukça şık ve başarılı bir tarz ile kullanıcıların karşısına çıkacağını söyleyebiliriz. Aşağıdan kılıfın diğer tasarımlarına göz atarak detayları çok daha yakından görebilirsiniz. Bakalım Samsung’uın 2 Ağustos’a kadar cihazı üzerinde ortaya çıkmayan ne gibi özellikleri karşımıza çıkacak merak konusu.

Yorum Bırakın