23 Ağustos 2014
Sana Bir Sır Vereceğim

Sana Bir Sır Vereceğim

Merhaba ,

Sizlere kaçırmadığım 2013 sezonunda çıkan çok güzel bir dizi hakkında bilgi vereceğim. Dizinin adı ” Sana Bir Sır Vereceğim ” 5 temmuz 2013 tarihinde Cuma günü vizyona girmiştir. Girdiği günden beri reyting raporları çok iyi olduğunu da belirtelim. 11 bölümün %85 reyting sonuçlarında 1. ile 2. sırasında yer almaktadır. Türkiye’nin ilk fantastik ve drama dizisidir .

Dizi Konusu :

Özel güçlere sahip olan çocuklar ve esrarengiz bir aile! Hepsi birbirinden farklı değişik güçlere sahip olan özel çocuklar peşlerindeki kötü adamlardan korunmak ve Sevgi‘nin kızını kurtarmak için bir aile ortamı oluşturmuşlardır. Ailenin babası rolündeki Mehmet, oğlunun cisimler telekinezi yöntemiyle cisimleri hareket ettirebilme gücünün olduğunu farkına varır. Sevgi’nin kızının da Mehmet’in oğlu gibi fantastik bir güce sahip olduğunu öğrenince Mehmet’ten yardım ister . Sokaklarda yaşamış, büyümüş olan Tilki doğuştan görünmez yeteneğine sahip. Bunu kimseye söylemeyen tilki ne kadar çabalasa da bir gün daha önce karşılaşmamış olan Aylin’le tanışır. Aylin’inde kendisi gibi fantastik bir güce sahip olduğunu öğrenir .  Babası büyük bir tehlike içinde olan ve insanların düşüncelerini okuyabilen Zeynep, babasının ölümünden sonra bu yeni aileye katılır. En son ise Derya’yı kaçıran adamların elinde olan Burak’ın o adamların elinden kurtulup aileye katılmasıyla aile tamamlanır. Artık onları zorlu ve bir o kadarda farklı bir hayat beklemektedir.

Özel Güçler ;

  • Tilki = Görünmez olma
  • Aylin = Elektrik verme
  • Gürcan = Düşünce gücüyle eşyaları hareket ettirme
  • Burak = Dokunduğu kişiye dönüşme
  • Savaş = Hipnoz etme
  • Meltem = Hızlı koşma
  • Derya = Geleceği görme
  • Zeynep = İnsanların düşüncelerini okuma
  • Elif = Dokunduğu kişiyi öldürme

Not: Burada her hafta dizinin yeni fragmanı ve bölümü yayınlanacaktır .

Fragman ; 

 

Fragman tahminleri neler ?

Bir yorum

  1. “Sana Bir Sır Vereceğim ” adlı dizi gerçekten başladığından beri izliyorum böyle bir dizi yok gerçekten süper bir dizi bayılıyorum çok iyi başarılı bir dizi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>