Yazar Net

SlimDrivers

SlimDrivers, temel olarak bir yardımcı yazılımdır. Asıl görevi ise, bilgisayarda bulunan tüm sürücüleri aynı anda güncelleyebilmektir. Bu şekilde zor ve meşakkatli bir işi başarı ile yerine getiren söz konusu program, müşteri taleplerine cevap vermesinin yanı sıra, donanımsal bazda ihtiyaç duyulan bir hizmeti de sağlamış oluyor.

SlimDrivers sayesinde, bilgisayarı oluşturan bütün donanımların güncellik durumlarının taranması mümkün hale geliyor. Aynı zamanda bazı donanımların kurulması konusunda da etkin bir rol üstlenen SlimDrivers, bilgisayarda tanımlı ve kurulu bir donanımı da rahatlıkla bilgisayardan kaldırabilme özelliğine sahip.

SlimDrivers kullanımı, güvenli işlemlerin de olması sebebi ile tercih edilmektedir. Bu noktada, herhangi bir güncelleme ya da yenileme işlemi sırasında, sistemin geri yükleme noktaları çeşitli zaman süreçlerinde yaratılmaktadır. Bu şekilde ortaya çıkarılan geri yükleme noktaları sayesinde, olası bir ters durumda sıkıntı yaşamamak için, belirlenen son geri yükleme noktasından bilgisayar eski

haline kavuşturulabilmektedir. Böylece, hem bilgisayar içinde yer alan veriler ve dosyalar zarar görmemiş olacaktır, hem de hatanın nerede olduğu ile ilgili sistem size fikir verebilecektir.

SlimDrivers’ın Öne Çıkan Özellikleri;

* SlimDrivers, zamanlanmış tarama özelliği sayesinde tarama işlemlerini daha seri ve zamanında yapabilmektedir.

* SlimDrivers’ın güncelleme kontrolü özelliği ile, yeni bir güncellemenin anında tanımlanması ve kullanıma hazır hale getirilmesi mümkün olmaktadır.

* Programın temel özelliklerinden biri, yedekleme yapabilme ve silinen öğeleri yeniden oluşturabilmedir.

* Söz konusu programın güncellik kontrolünün olması, program performansı ve ihtiyaçları anlamında çok kritik bir öneme sahiptir.

* Bilgisayarın açılışıyla birlikte çalışma

* Oldukça kullanışlı ve gelişmiş bir ara yüz bulunmaktadır. Ara yüz, kullanım amacına yönelik şekilde oluşturulmuştur.

* SlimDrivers, kayıt tutma özelliği ile de gayet ilgi çekici hale gelmiş bir yardımcı yazılımdır.

SlimDrivers İndir

Yorum Bırakın