Yazar Net

Spotflux

Yasaklar ülkesi olan memleketimizde, bu yasaklardan en çok da internet dünyası nasibini almaktadır. Pek çok internet sitesi, ya illegallik adı altındaki çeşitli şüphelerden, ya pornografi içerikli yayın yapmalarından, ya da diğer sebeplerden ötürü kapalı durumda olabilmektedir. Bir internet sitesinin, bireysel davalardan dolayı da kapanabildiği ülkemizde, bu yasaklı sitelere çeşitli şekillerde ulaşılabilmektedir. Bu noktada internet kullanıcıları, en etkili, en pratik ve en risksiz yolları tercih etmektedirler.

Spotflux, işte tam da bu amaçla hizmete sunulmuştur. Erişime engellenmiş olan internet sitelerine rahatlıkla girilmesini sağlayan bu program, bahsedilen işlevinin yanı sıra, kişilerin gizliliğini de korumaktadır. Bu sayede internet üzerinde iz bırakmadan ve takip edilmeden bir gezinti yapma şansına erişmiş olursunuz.

Spotflux programını yüklemenizin hemen ardından, kullanışı oldukça pratik ve kolay olan ara yüz karşınıza geliyor. Buradan “enable” seçeneğini aktif hale getirmeniz ile birlikte, programın tüm nimetlerinden yararlanmanız sağlanmış oluyor. Böylece, ister gizli gezinti, ister yasaklı site erişimi, ister ise diğer tüm program özelliklerini kullanmanız işlerlik kazanıyor.

Söz konusu programın ayarlan menüsünde yer alan “proxyler” kısmından, tüm proxy’leri yapılandırabilmeniz ve filtreler bölümünden de VPN Plus ya da yalnızca VPN filtreleri gibi ayarlamaları yapabilmeniz de mümkün. Aynı zamanda, program bünyesinde bulunan test araçları ile de, VPN testleri yapabiliyorsunuz. Aynı zamanda coğrafik IP testleri de, programın faal özelliklerinden birini oluşturuyor.

Programın kullanılmasındaki ana amaçlardan birinin gizlilik prensibini aktif şekilde kullanabilmek olduğu düşünüldüğünde, söz konusu programın bu konuda oldukça başarılı olduğu söylenebilmektedir. Buradaki gizlilik testleri ile de, internette ne kadar gizli ve anonim şekilde yer aldığınızı görebilmektesiniz. Hem ücretsiz, hem de çok başarılı VPN programlarının içinde yer alan Spotflux, başka VPN programlarından kullanıp da pişman olanlar için kesinlikle denenmesi gereken bir program.

Spotflux İndir

Yorum Bırakın