Yazar Net
WordPress Nedir

WordPress Nedir

WordPress Nedir ?

WordPress Bloglarlar , Webmasterlikle , Bloglarla İlgili Olanların Sık Sık Duyduğu Bir Kelimedir . WordPress Blog Yönetim Sistemidir  Joomla , Drupal  Bunlardan En İyisi WordPress Sistemidir. PHP Yazılımı İle Yazılmış Herkesin Rahatlıkla Kurabileceği Bir Sistemdir Sürekli Geliştirilebilir Olması En Güzel Avantajlarındandır . Eklentiler , Temalar Bunun Gibi Özellikler Ekleyerek WordPress in Gücüne Güç Katmaktadır.

WordPress Herkes Kullanabilirmi ?

WordPress Linux Hosting Olan Herkes Kurabilmektedir WordPress Diğer Sistemlere Göre Daha Kullanışlı Ve Daha Çok Kullanışlı Bir Sistemdir . WordPress Kurmak İçin PHP,CSS Üst Düzey Bilmenizi Gerektiren Bir şey Bulunmamaktadır . WordPress Yardım Forumlarında Veya Normal Bloglarda WordPress İle Bir Sürü Doküman Bulabilirsiniz Döküm anlardan Yararlanarak Rahatlıkla Kurabilir Ve Yönetebilirsiniz.

WordPress’i Nasıl Temin Ederim ?

WordPress Türkçe Dosyalarını  Resmi TR Sayfasından Bulabilirsiniz. WordPress İngilizce Dosyalarını Ve Resmi Sitesini Buradan Ulaşabilirsiniz.

Nasıl İyi Bir Blog Olabilirim ?

%100 Kaliteli Bir Blog Olmasanız da Kendi Çapınızda Ve Kendi Çevrenizde Geniş Bir Yayılma İstiyorsanız Blogunuza Özgün İçerikler Ekleyin , Copy/Paste Yazılardan Kaçınarak Kendiniz Özgün Yazı Yazarak Googlede Üst Sıralara Gelebilirsiniz.

Bu Yazı Yazar Net Tarafından Yazılmıştır Başka Sitelere Kopyalanması Yasaktır.

Yorum Bırakın